AGHB OPEN 2017 vyhrál Daniel Vlček a vede CAG TOUR 2017

Daniel Vlček  z AGHB TEAMU vyhrál potřetí za sebou AGHB OPEN  a vystřídal Michala Stacha ve vedení celé adventure golfové série CZECH ADVENTURE GOLF TOUR 2017. O 5 úderů druhý skončil Vojtěch Mikšovský a o dalších 9 úderů třetí Jan Donini, oba dva hráči domácího AGHB TEAMU. Za pozornost stojí, že jsou oba ještě v juniorském věku a porazili mnohem zkušenější domácí hráče.

Daniel Vlček vedl od prvního kola, kdy zahrál kolo za 28 úderů a do konce turnaje už před sebe nikoho nepustil. Jeho celkový průměr 31,0 za 5 odehraných kol je nejlepším turnajovým průměrem napříč všemi turnaji v Horním Bezděkově. Své vítězství podpořil 27 esy a hlavně bezchybnými dohrávkami, kdy měl za celý turnaj pouze 2 trojky.