Daniel Vlček vyhrál počtvrté za sebou AGHB MARATON

V Horním Bezděkově se konal již 5.ročník mezinárodního turnaje AGHB MARATON 2017. Tentokrát s rekordní účastí 24 hráčů z 5 zemí. Mimo domácích hráčů se turnaje zúčastnili hráči z Rakouska, Finska, Kosova a Slovenska.

Počtvrté za sebou se z vítězství radoval hráč domácího AGHB TEAMU Daniel Vlček, který o 5 úderů porazil Milana Provazníka a na třetím místě skončil Michal Stach, oba také hráči AGHB TEAMU. Nejlepším zahraničním hráčem byl Karl Lakos z Rakouska, který skončil na 7.místě.

Daniel Vlček vedl od začátku turnaje a během 15 kol už před sebe nikoho nepustil. Turnaj zahrál s nejlepším průměrem ze všech ročníků (průměr 31,8 úderu na kolo). I druhý Milan Provazník a třetí Michal Stach se výrazně zlepšili a skončili s průměrem 32,1 a 32,4. Turnaj se hrál systémem 3 kola za sebou a 15 minut přestávka, nakonec se za 12 hodin sehrálo 15 kol. AGHB MARATON dokončilo všech 24 přihlášených hráčů včetně dvou juniorů.

Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další ročník.