17.12. 2017

Daniel Vlček z AGHB TEAMU vyhrál Vánoční pohár v Popradu

Daniel Vlček vyhrál Vánoční pohár v Popradu o 9 úderů před slovenskými hráči Slavomírem Holickým a Adriánem Obalem. Druhý hráč našeho týmu Michal Stach nakonec na stupně vítězů nedosáhnul, ale i tak skončil na solidním 4.-7.místě.
Daniel Vlček k vítězství přidal i rekord hřiště (27 úderů) a také rekordní průměr na 6 kol (32,7). Svá kola zahrál Daniel Vlček za 27, 31, 42, 30, 35 a 31 úderů .
Michal Stach zahrál svá kola za 39, 31, 44, 34, 38 a 36 úderů a nakonec ho dělily od třetího v pořadí 2 údery. 

Krásný putovní pohár tedy putuje do Čech a uvidíme, jak dlouho v Horním Bezděkově vydrží:-)

Výsledky:  TURNAJ POPRAD 2017

13.12. 2017

Do termínové listiny jsme přidali IRISH MINIGOLF OPEN 2018

RAG_master_brand+transpartentI letos se bude v Dublinu na krásném hřišti Rainforest Adventure Golf konat IRISH OPEN, mezinárodní turnaj dotovaný 3.500 euro. V letošním roce se tohoto turnaje zúčastnila čtveřice hráčů z AGHB TEAMu v Horním Bezděkově a rozhodně se neztratili, tři  naši hráči skončili v první desítce. Kdo by měl zájem se letos IRISH OPEN zúčastnit, ať napíše na email info@czechadventuregolf.com. Vice informací o turnaji zveřejníme, jakmile budeme mít k dispozici propozice.

23.11. 2017

Termíny turnajů v adventure golfu v ČR

LETÁK TURNAJE CZTermíny adventure golfových turnajů v ČR na rok 2018 jsou již známé a my je zde pro vás zveřejňujeme. A co nás příští rok čeká?

V první řadě WORLD ADVENTURE GOLF MASTERS 2018 v Horním Bezděkově, vrchol celé adventure golfové sezóny s očekávanou účastí cca 100 hráčů ze všech kontinentů.

Dále 2 mezinárodní turnaje, major turnaj CZECH MASTERS 2018 a AGHB MARATON 2018.
Oba tradiční turnaje přinesou letos některé novinky, CZECH MASTERS se bude poprvé hrát v Horním Bezděkově na obou hřištích, v sobotu na hřišti "ZA SRUBEM", v neděli na hřišti "PŘED SRUBEM"
Na tomto novém hřišti s rafovými mantinely se bude premiérově hrát i 12-ti hodinový AGHB MARATON.

Ani letos v kalendáři nechybí již třetí ročník CZECH ADVENTURE GOLF TOUR a i zde letos hráče čeká jedna změna. Tour se opět skládá ze 6 turnajů, prvním turnajem bude v O2 aréně PRAHA OPEN, následovat bude BUDÍNEK OPEN a JARNÍ AGHB OPEN (na hřišti ZA SRUBEM). Tyto tři turnaje budou zároveň nominační turnaje na WAGM 2018. Tour pak bude pokračovat v srpnu OSTRAVA OPEN a v říjnu PÁLAVA OPEN a na závěr se tour vrátí do Horního Bezděkova, kde bude zakončena na novém hřišti PODZIMNÍM AGHB OPEN.

Leták s turnaji ke stažení: LETÁK TURNAJE CZ

27.10. 2017

Michal Stach poprvé vyhrál AGHB LIGU v Horním Bezděkově

logo-aghb-liga-web-2017Michal Stach potvrdil v závěru sezony výbornou formu a poprvé vyhrál AGHB LIGU v Horním Bezděkově. Ve finále play off porazil 3:1 na kola vítěze základní části Milana Provazníka, který tak skončil na druhém místě. Třetí skončil Daniel Vlček, který v souboji o třetí místo porazil 3:1 na kola Luboše Doniniho.
AGHB LIGA má ze sebou již 8.ročník a poprvé se hrálo odlišným formátem, kdy po základní části 8 nejlepších hráčů hrálo play off. Michal Stach je za osm let trvání ligy teprve čtvrtým vítězem, 5x vyhrál Daniel Vlček a po jednom vítězství mají Michal Stach, Milan Provazník a Martin Košťál.

Kompletní výsledky AGHB LIGY 2017 najdete ZDE.

8.10. 2017

Základní část AGHB LIGY vyhrál Milan Provazník, PLAY OFF začne tento víkend

logo-aghb-liga-web-2017

Základní část AGHB LIGY 2017 v Horním Bezděkově vyhrál Milan Provazník. O 1 bod druhý skončil Daniel Vlček a o dalších 8 bodů třetí Michal Stach. Prvních 8 hráčů postoupilo do PLAY OFF, které začíná příští víkend 15.-16.10. PLAY OFF se hraje na rány na 3 vítězná kola.

Skončily také obě doplňkové soutěže. Soutěž "POD PAROU" vyhrál Daniel Vlček, který skončil po 19 dvoukolových zápasech s par -121.

Soutěž o "NEJVĚTŠÍ ESO" vyhrál Milan Provazník, který za 19 dvoukolových zápasů zahrál 156 es.

Konečné výsledky Základní části AGHB LIGY 2017 najdete ZDE

Rozpis zápasů PLAY OFF najdete ZDE

8.10. 2017

Michal Stach vyhrál PÁLAVA OPEN 2017

Na hřišti v Horních Věstonicích se uskutečnil poslední turnaj Czech Adventure Golf Tour 2017 - PÁLAVA OPEN 2017. Byl to již čtvrtý ročník a vítězem se stal Michal Stach z AGHB TEAMU. O 4 údery porazil vítěze předchozích třech ročníků Daniela Vlčka a na třetím místě skončil Vojtěch Mikšovský, oba dva také hráči AGHB TEAMU.

Michal Stach vedl od prvního kola, po dvou výborně zahraných kolech vedl již o 8 úderů a do konce turnaje už před sebe nikoho nepustil. Boj do posledního kola byl naopak o další medaile, nepopulární bramborová medaile nakonec zbyla na Matěje Vlčka.

30.9. 2017

Daniel Vlček vyhrál CROATIA OPEN ADVENTUREGOLF MASTERS

Vlevo bronzový v kategorii seniorů Michal Stach, uprostřed stříbrný junior Matěj Vlček a vpravo absolutní vítěz Daniel Vlček

Dva dny po skončení WAGM 2017 se na stejném hřišti konalo CROATIA OPEN ADVENTUREGOLF MASTERS a k radosti českých barev v absolutním pořadí vyhrál Daniel Vlček o 10 úderů před Karl Lakosem z Rakouska.

A nezůstalo jen u toho, v kategorii Juniorů získal stříbrnou medaili Matěj Vlček, který prohrál o 1 úder s Filipem Nesterovicem z Ruska. Třetí skončil britský hráč Will Donelly. V kategorii Seniorů vybojoval v posledním kole bronzovou medaili Michal Stach.

Turnaj se hrál na 5 kol a Daniel Vlček skončil s výborným průměrem 30,2 (31, 29, 29, 34 a 28). Obhájil tak své loňské vítězství a příští rok bude útočit na hattrick.

28.9. 2017

WORLD ADVENTURE GOLF MASTERS 2017 - fantazie v podání českého týmu

IMG_6396

Stříbrný český tým - zleva Daniel Vlček, Milan Provazník, Veronika Reed a Michal Stach

Tým České republiky (Daniel Vlček, Milan Provazník, Michal Stach a Veronika Reed) - 2. místo

Matěj Vlček - vítěz World Adventure Golf Masters 2017 v kategorii Junioři

Kateřina Reed - vítězka World Adventure Golf Masters 2017 v kategorii Ženy

Jan Donini - 3.místo v kategorii Junioři

Veronika Reed - 2.místo v kategorii Ženy

Daniel Vlček - 6.místo v absolutním pořadí

Milan Provazník - 8.místo v absolutním pořadí

....a to vše v konkurenci 95 hráčů a 17 týmů z celého světa.

Kompletní výsledky ZDE

Tohle byla opravdu fantazie. Do posledního úderu naši hráči bojovali o vítězství v kategorii týmů, které nám nakonec uteklo o jeden úder před vítězným týmem Německa. Poslední kolo bylo v podání našich hráčů neskutečné a z pátého místa po 4.kole jsme se dostali do hry o medaile. Nakonec se rozhodovalo na poslední jamce, kde byli nakonec šťastnější hráči Německa, kteří nás porazili o 1 úder a my jsme byli o 1 úder lepší než třetí Finsko.

Vynikající výkon podal 11-ti letý Matěj Vlček, který v konkurenci mnohem starších hráčů vybojoval vítězství v kategorii juniorů a získal svůj první major titul. O tři údery porazil vynikajícího britského hráče Willa Donnelly, na třetím místě skončil další náš hráč Jan Donini. Výborný výkon Matěje Vlčka podtrhuje skutečnost, že skončil v absolutním pořadí na 17.místě z 95 hráčů. A je nutné připomenout, že hráčů dospělých.

Velké drama se nakonec odehrálo v kategorii žen, kde v posledních dvou kolech Veronika Reed dotáhla náskok Kateřiny Reed a obě české hráčky musely do rostřelu o vítězku. Rozstřel nakonec skončil vítězstvím Kateřiny Reed na 3.jamce. Obě naše hráčky nechaly za sebou třetí rakouskou hráčku o 14 úderů. Vítězství Kateřiny Reed bylo asi největším překvapením celého turnaje.

Výborný výkon českých hráčů dokazuje pohled na absolutní pořadí, kde 4 naši hráči skončili v první dvacítce. Daniel Vlček skončil z 95 hráčů na 6.místě, Milan Provazník na 8.místě, Matěj Vlček na 17. a Michal Stach na 18.místě.

 

28.9. 2017

WORLD ADVENTURE GOLF MASTERS 2017

Český reprezentační tým - zleva Václav Švarc, Milan Provazník, Luboš Donini, Daniel Vlček, před ním Matěj Vlček, Jan Donini, Michal Stach, Kateřina Reed a Veronika Reed

9 hráčů AGHB TEAMU z Horního Bezděkova bude od zítřka reprezentovat Českou Republiku na nejdůležitějším turnaji roku a tím je WORLD ADVENTURE GOLF MASTERS 2017 v Chorvatsku. Turnaje se zúčastní 95 hráčů z 18 zemí světa a tím se stává tento turnaj nejlépe obsazeným turnajem v historii adventure golfu.
Od středy celý  tým poctivě trénoval na krásném hřišti v ZATON Resortu a zítra (v pondělí) nás čekají 4 kola, v úterý další 2 kola a pro nejlepších 18 hráčů v absolutním pořadí 7. finálové kolo. V tak velké konkurenci by byl obrovský úspěch, pokud by se některý z našich hráčů do tohoto finálového kola dostal. Na turnaji máme postavené i dva týmy a zde by pro nás bylo velkým úspěchem, kdyby se jeden z týmů vešel do první pětky.

Držte nám palce, budeme to potřebovat:-)

Zde je odkaz na ONLINE VÝSLEDKY

Zde je odkaz na SLOŽENÍ FLAJTŮ pro první hrací den