WORLD ADVENTURE GOLF MASTERS 2017 – fantazie v podání českého týmu

IMG_6396

Tým České republiky (Daniel Vlček, Milan Provazník, Michal Stach a Veronika Reed) – 2. místo

Matěj Vlčekvítěz World Adventure Golf Masters 2017 v kategorii Junioři

Kateřina Reedvítězka World Adventure Golf Masters 2017 v kategorii Ženy

Jan Donini3.místo v kategorii Junioři

Veronika Reed2.místo v kategorii Ženy

Daniel Vlček6.místo v absolutním pořadí

Milan Provazník8.místo v absolutním pořadí

….a to vše v konkurenci 95 hráčů a 17 týmů z celého světa.

Kompletní výsledky ZDE

Tohle byla opravdu fantazie. Do posledního úderu naši hráči bojovali o vítězství v kategorii týmů, které nám nakonec uteklo o jeden úder před vítězným týmem Německa. Poslední kolo bylo v podání našich hráčů neskutečné a z pátého místa po 4.kole jsme se dostali do hry o medaile. Nakonec se rozhodovalo na poslední jamce, kde byli nakonec šťastnější hráči Německa, kteří nás porazili o 1 úder a my jsme byli o 1 úder lepší než třetí Finsko.

Vynikající výkon podal 11-ti letý Matěj Vlček, který v konkurenci mnohem starších hráčů vybojoval vítězství v kategorii juniorů a získal svůj první major titul. O tři údery porazil vynikajícího britského hráče Willa Donnelly, na třetím místě skončil další náš hráč Jan Donini. Výborný výkon Matěje Vlčka podtrhuje skutečnost, že skončil v absolutním pořadí na 17.místě z 95 hráčů. A je nutné připomenout, že hráčů dospělých.

Velké drama se nakonec odehrálo v kategorii žen, kde v posledních dvou kolech Veronika Reed dotáhla náskok Kateřiny Reed a obě české hráčky musely do rostřelu o vítězku. Rozstřel nakonec skončil vítězstvím Kateřiny Reed na 3.jamce. Obě naše hráčky nechaly za sebou třetí rakouskou hráčku o 14 úderů. Vítězství Kateřiny Reed bylo asi největším překvapením celého turnaje.

Výborný výkon českých hráčů dokazuje pohled na absolutní pořadí, kde 4 naši hráči skončili v první dvacítce. Daniel Vlček skončil z 95 hráčů na 6.místě, Milan Provazník na 8.místě, Matěj Vlček na 17. a Michal Stach na 18.místě.

 

Komentáře