REPORTÁŽ ČESKÉHO TÝMU Z WAGM 2019 VE ŠVÉDSKU

KUNGÄLV 10.6. - 16.6. 2019

pátek 14.6. 2019

DEN č.5 - PRVNÍ HRACÍ DEN

Máme za sebou první 3 kola WAGM 2019 a nevypadá to zatím vůbec zle. Když jsme dnes ráno odjížděli na hřiště, tak jsme si říkali, jestli jsme nebyli večer v těch osobních prognózách moc odvážní (viz minulá reportáž)....ale máme na to:-) A jak to tedy po dnešku vypadá?
V absolutním pořadí je Dan na děleném 3.místě 4 údery za vedoucím Jensem Bergströmem. Do 25.místa v absolutním pořadí (93 hráčů) ale máme další čtyři hráče, což je zatím skvělé. Na děleném 13.místě je Michal, na děleném 20.místě Milan , 22. je Matěj a 25. Petr. Velice slušně zahrála i Kačka, která je zatím v polovině startovního pole, méně se první den dařilo Honzovi a Verče, ale rozestupy jsou tak malé, že může být zítra vše úplně jinak. Mezi druhým a osmnáctým místech je rozestup pouhé 3 údery, což mluví za vše.
A hlavně je pořád o co bojovat v jednotlivých kategoriích, kde je zatím v mužích Dan na děleném 1.místě, v juniorech je Matěj také na děleném 1.místě, v seniorech je Michal 4. a v ženách je to neskutečně vyrovnané, mezi první Švédkou a pátou Verčou je rozestup pouhé 4 údery, takže tam je vše naprosto otevřené. 
A co máme zatím skvěle rozehrané, jsou týmy, kde je náš první tým na 2.místě o pouhé 2 údery za domácícmi Švédy. Zítra se hrají další tři kola a po šestém kole se uzavírá týmová kategorie, takže půjde opravdu o hodně.

Začíná se zase v 9 hodin a i zítra můžete výsedky sledovat online ZDE

A v kolik a s kým kdo z nás zítra hraje se můžete podívat na fotkách níže.