REPORTÁŽ ČESKÉHO TÝMU Z WAGM 2019 VE ŠVÉDSKU

KUNGÄLV 10.6. - 16.6. 2019

sobota 15.6. 2019

DEN č.6 - DRUHÝ HRACÍ DEN, MEDAILE V TÝMECH BOHUŽEL NECINKLA

Tak jak jsme byli včera plni optimismu z pátečních výsledků, tak dneska už to tak slavné nebylo. Bohužel jsme neudrželi medailové pozice v týmech a skončili nakonec o 1 úder pátí za Američany. Z vítězství se radoval domácí první švédský tým před Němci a druhým švédským týmem. Výhoda domácího prostředí a dokonalá znalost hřiště se opět potvrdila, stejně jako loni u nás v Horním Bezděkově. 
Bohužel ani v absolutním pořadí neudržel Daniel 3.místo a po špatných dvou kolech se propadnul na 25.místo. O 6 míst si pohoršil i Michal, který je po 6.kole na 19.místě. Petr si pohoršil o 10 míst a je na 35.místě a Matěj spadnul z 25. na 42.místo. 0 10 míst si pohoršila i Kačka. A ani dneska se nedařilo Verče a Honzovi, kteří jsou zatím v sedmé desítce startovního pole. Jediný, kdo si polepšil je Milan, který se z 20.místa posunul na 14.místo. A jedno kolo se Milanovi extrémně povedlo a zahrál český adventure golfový rekord 20 úderů. A pokud ho někdo z nás zítra nepřekoná, tak si troufnu tvrdit, že na jiném adventure golfovém hřišti ho už nepřekoná nikdo:-)

Pořád ale máme zítra o co hrát. V juniorech je Matěj na průběžném druhém místě a troufnu si tvrdit, že medaili v juniorech máme jistou a je jen otázka, jaké bude hodnoty. Bude také velice zajímavé sledovat, kolik hráčů budeme mít ve finálovém kole. Teoreticky tam můžeme mít i trojnásobné zastoupení. Další šance na dobré umístění má i Milan, Michal a Kačka ve svých kategoriích, muselo by se jim ale zítřejší sedmé kolo opravdu hodně povést. 
A nakonec máme ještě poměrně velké šance v párech, kam postoupili Milan s Kačkou a začíná se od nuly. Verča s Danem se bohužel nečekaně do finále o 1 úder nedostali.

Zítra se začíná už v 8 hodin a výsledky můžete sledovat online ZDE

A kdy kdo z nás v neděli hraje najdete ZDE