ČESKÉ ŽLEBY OPEN 2021 vyhrál s přehledem Martin Skoupý

První turnaj Czech Adventure Golf Tour 2021 se konal na hřišti v Českých Žlebech a vítězem se stal s velkým náskokem Martin Skoupý z SK Tempo Praha. O 9 úderů porazil druhého Petra Hanuska z AGHB TEAMU a po prohraném rozstřelu skončil se stejným výsledkem na třetím místě Daniel Vlček, také hráč AGHB TEAMU. Martin Skoupý vedl od 1.kola, kdy zahrál rekord hřiště 31 úderů a soustředěnou hrou náskok postupně zvyšoval a došel si tak pro své premiérové adventure golfové vítězství. Napínavý byl boj o druhé místo, Petr Hanusek smazal ztrátu jednoho úderu esem na poslední jamce a dostal se tak do rozstřelu s Danielem Vlčkem. Rozstřel byl ale velice krátký, skončil po chybě Daniela Vlčka hned na první jamce.

V jednotlivých kategoriích vyhrál mezi muži Martin Skoupý, v ženách vyhrála Anna Koldová z AGHB TEAMU, v juniorech Matěj Vlček z AGHB TEAMU, nejlepším dítětem byla Sára Pancnerová z AGHB TEAMU a mezi amatéry zvítězil Andre Lakos z Rakouska.

Novinkou tohoto ročníku je soutěž týmů. První dvě místa obsadily týmy AGHB TEAM „A“ a AGHB TEAM „B“ a na třetím místě skončil tým MGC JEDOVNICE.

Zahrát hřiště za 31 úderů se nakonec povedlo ještě dalším dvěma hráčům, takže momentálně máme 3 držitele rekordu hřiště a těmi jsou Martin Skoupý, Vojtěch Mikšovský a Vlastimil Chládek.