BUDÍNEK OPEN 2020 vyhrál Vojtěch Mikšovský a přidal tak druhé vítězství za sebou

BUDÍNEK OPEN 2020 vyhrál Vojtěch Mikšovský z AGHB TEAMU a upevnil si tak průběžné první místo v Czech Adventure Golf Tour.
Druhé a třetí místo obsadili další dva hráči AGHB TEAMU, Daniel a Matěj Vlčkovi, kteří tak potvrdili dominantní postavení našeho nejlepšího adventure golfového týmu v ČR.
Co ale určitě stojí za zmínku, je nový rekord krásného AG hřiště v Budínku, který dnes zahrál domácí hráč Jiří Slunečko. Nový rekord hřiště má od dnešního dne hodnotu 30 úderů.

Finálové kolo bylo velice dramatické, Vojtěch Mikšovský do něj vstoupil s náskokem 1 úderu před Danielem Vlčkem. Před jamkou číslo 12 bylo pořadí opačné, to vedl o dva údery Vlček. O dvě jamky dále už bylo pořadí vyrovnané a po esu na jamce č.15 se dostal opět do vedení, které už udržel až do konce.

Kategorii dětí vyhrál Matyáš Heger, juniory Matěj Vlček, ženy Anna Koldová a muže Vojtěch Mikšovský. Kategorii amatérů vyhrál Jiří Slunečko mladší.