Daniel Vlček vyhrál o 13 úderů PLZEŇ OPEN 2017

Předposlední turnaj CZECH ADVENTURE GOLF TOUR 2017 se konal na hřišti v Plzni – Černicích. PLZEŇ OPEN 2017 vyhrál podruhé za sebou Daniel Vlček s velkým náskokem 13 úderů. Druhý skončil Michal Stach, který v rozstřelu porazil Zdeňka Procházku. Všichni tři hráči reprezentují AGHB TEAM v Horním Bezděkově.

Daniel Vlček získal rozhodující náskok ve druhém kole, které zahrál za 27 úderů a vytvořil tak i nový rekord hřiště. Pak už svůj náskok postupně zvyšoval až na konečných 13 úderů a 5 kol turnaje sehrál s průměrem 31,6. Napínavý boj se ale odehrál o další místa, před posledním kolem měli hráči na 2. až 6. místě mezi sebou rozdíl jen 2 údery. O 4.-6. místě nakonec rozhodnul rozstřel a stejně tak o umístění na stupních vítězů. Rozstřel o druhé místo skončil hned na první jamce, kde Zdeněk Procházka zahrál trojku a Michal Stach dvojku.

V jednotlivých kategoriích vyhrál mezi juniory Matěj Vlček z AGHB TEAMU, mezi ženami Veronika Reed z AGHB TEAMU, mezi muži Daniel Vlček z AGHB TEAMU a mezi nováčky Jiří Slunečko st. z AG Budínek.

NEJLEPSI JUNIOR

Nejlepší junior Matěj Vlček

ZENY

Nejlepší tři ženy – zleva třetí Pavlína Šustrová, vítězka Veronika Reed a druhá v pořadí Kateřina Reed

NOVACCI

Kategorie Nováččci, zleva třetí Miroslav Jung, vítěz Jiří Slunečko st. a druhý Jiří Slunečko ml.

A jak vypadá celkové pořadí CZECH ADVENTURE GOLF TOUR 2017  před posledním turnajem na Pálavě? Daniel Vlček zvýšil své vedení na 14 bodů a má velice blízko k druhému celkovému prvenství, v posledním turnaji mu stačí skončit nejhůře na 8.místě. Zajímavý bude boj o třetí místo, kde je rozdíl mezi Vojtou Mikšovským a Milanem Provazníkem jen 5 bodů.