JARNÍ AGHB OPEN 2020 vyhrál Vojtěch Mikšovský

V Horním Bezděkově na hřišti Za srubem se dnes konal první díl Czech Adventure Golf Tour 2020 – JARNÍ AGHB OPEN 2020. Turnaj dle očekávání ovládli hráči domácího AGHB TEAMU, kteří obsadili prvních sedm míst v absolutním pořadí a do první desítky mezi sebe pustili na osmém místě pouze Petra Čeladníka z MGC Jedovnice a na desátém místě minigolfovou legendu Karla Lakose z Rakouska.
Na druhém místě za Vojtou Mikšovským skončil se ztrátou 3 úderů Milan Provazník. O třetí místo se rozpoutal velký boj, do rozstřelu šli rovnou 4 hráči AGHB TEAMU. Hned na první jamce pro sebe získal třetí místo Václav Švarc.
Kategorii mužů vyhrál Vojtěch Mikšovský, kategorii žen Anna Koldová, mezi juniory vyhrál Matěj Vlček a mezi dětmi Sára Pancnerová.
Za zmínku určitě stojí výkon vítěze v amatérské kategorii Vlastimila Chládka, který skončil v absolutním pořadí ze 30 hráčů na krásném 17.místě a zahrál 4 kola s výsledkem +2 nad par.
I když musel být po prvním kole díky dešti turnaj asi na hodinu přerušen, tak nakonec se na pořadatele usmálo štěstí a turnaj mohl být sehrán v plném rozsahu. Asi 15 minut po vyhlášení se na Horním Bezděkovem strhal taková průtrž mračen, že se ze všech jamek stala malá koupaliště:-)
Czech Adventure Golf Tour pokračuju za 14 dní dalším turnajem a tím bude BUDÍNEK OPEN 2020.

Vpravo vítězka kategorie žen Anna Koldová, vlevo druhá Alžběta Hanusková (obě AGHB TEAM)

Poháry do turnaje

Květiny do turnaje věnovalo Švestkovic zahradnictví

Koláč z AGHB pekárny pro hráče, kteří dali nejvíce es v řadě. Koláč se dělil na 4 díly:-)

Vpravo vítěz kategorie juniorů Matěj Vlček, vlevo druhý Jan Donini (oba hráči AGHB TEAMU)

Vítězka kategorie dětí Sára Pancnerová (AGHB TEAM)

Kategorie amatérů, vítěz Vlastmil Chládek z Brna, druhý Martin Koštál z Kladna a třetí Jiří Klíma z Libušina

Absolutní vítěz Vojtěch Mikšovský, druhý Milan Provazník a třetí Václav Švarc (všichni AGHB TEAM)