Překvapivý vítěz JARNÍHO AGHB OPEN 2018 – Petr Hanusek

Velkým překvapením skončil 3.nominační turnaj na WAGM 2018 a zároveň 3.turnaj CZECH ADVENTURE GOLF TOUR 2018. Vítězem se stal Petr Hanusek z Bohumína, čerstvá posila AGHB TEAMU, který o 2 údery porazil vítěze posledních tří ročníků Daniela VlčkaNa třetím místě skončil po rozstřelu Luboš Donini. Stupně vítězů v absolutní kategorii tak obsadili tři hráči AGHB TEAMU.

Turnaj měl mezinárodní účast, zúčastnili se ho hráči ze Slovenka a z Rakouska a využili tak poslední možnost ostrého tréninku na WAGM 2018. Nejlepší ze zahraničních hráčů byl na 6.místě Karl Lakos z Rakouska.

Do posledního kola vstupovali se stejným výsledkem Petr Hanusek a Daniel Vlček a i když se pořadí během posledního kola několikrát změnilo, tak ještě dvě jamky před koncem měli oba hráči opět stejný výsledek. O vítězství Petra Hanuska nakonec rozhodla 2 esa na posledních dvou jamkách, na které nenašel Daniel Vlček odpověď.

Na turnaji byl poprvé otestován nový software MINIGOLFLIVE.COM, nebo spíše webová služba pro pořádání minigolfových a adventure golfových turnajů s online výsledky v reálném čase a test to byl více než úspěšný.  Po odehrání každé jamky bylo ihned vidět aktuální pořadí a o to byl celý turnaj zajímavější.

Výsledky najdete ZDE.

Absolutní vítěz PETR HANUSEK, vlevo druhý DANIEL VLČEK a vpravo třetí LUBOŠ DONINI

KATEGORIE MUŽI – vítěz Petr Hanusek, druhý Daniel Vlček a třetí Karl Lakos z Rakouska

KATEGORIE ŽENY – vítězka Kateřina Reed, stříbrná Veronika Reed a bronzová Iveta Véghová ze Slovenska