Sezona adventure golfu odstartuje nově 14.6. 2020 v Horním Bezděkově !

Máme pro vás dobrou zprávu. To nejhorší už máme snad za sebou a mohli jsme tak naplánovat restart odložené adventure golfové sezóny… alespoň té domácí.
Ale pěkně popořádku, nejdříve k tomu co bylo zrušeno nebo odloženo. Zrušeno bylo PRAHA OPEN a to bez náhrady. Hřiště v O2 aréně bylo definitivně uzavřeno a Pirátí Park v Modřanech změnil minulý měsíc majitele, takže na turnaj v Praze to zatím hned tak nevypadá.
Odloženy byly 4 turnaje. V rámci CZECH ADVENTURE GOLF TOUR 2020 to bylo JARNÍ AGHB OPEN, BUDÍNEK OPEN a OSEK OPEN. Všechny tyto turnaje se nám povedlo přesunout na jiný termín, takže o ně nepřijdete. Dále bylo odloženo 1.OPEN AG HORNÍ BEZDĚKOV, turnaj jen pro členy ČMGS a tento turnaj je také přesunutý na jiný termín.
Smutnou zprávou je zrušení WAGM 2020 v Gumpoldskirchenu a to bez náhrady, letos WAGM nebude. O WAGM na tomto hřišti ale nepřijdeme, bude se tam konat v roce 2022.  Pro přístí rok bylo přiděleno WAGM do Finska. S tím souvisí přesunutí Finského Adventure Golf Masters 2020 z května na září. Bohužel bylo přesunuto na stejný víkend, kdy se koná British Open v Hastings.

Tak a teď k novým termínům odložených turnajů. Restart sezony začne v Horním Bezděkově, kde se v neděli 14.6.2020 odehraje „JARNÍ“ AGHB OPEN 2020. Za 14 dní, tedy v neděli 28.6.2020 se bude hrát BUDÍNEK OPEN 2020. A OSEK OPEN 2020 je přesunut na první neděli v září, tedy na 6.9.2020. Ostatní plánované turnaje se odehrají v původních termínech. Samozřejmě za přepodkladu, že to situace dovolí a nebude hraní turnajů omezené.

Od dnešního dne se tedy můžete znovu přihlašovat na turnaje. Přejeme všem hlavně pevné zdraví a těšíme se na viděnou na hřišti.

 

Komentáře